Havana

HavanaGoldene Mühle Havana

To naturalna kawa liofilizowana. Jest wykwintną mieszanką Arabiki i Robusty pochodzących z kolumbijskich i brazylijskich plantacji. Taka kompozycja ziaren nadaje jej mocny i harmonijny smak oraz wyrazisty aromat. Kawa rozpuszczalna.

 

Dallmayr Ethiopia

Dallmayr EthiopiaDallmayr Ethiopia

Mieszanka najszlachetniejszych o niskim stopniu palenia ziaren Arabiki uprawianych na wysokogórskich terenach Etiopii. Taka kompozycja ziaren nadaje jej subtelny, szlachetny smak i delikatny kwiatowy aromat. Kawa mielona.

 

Lavazza Qualita Oro

Lavazza Qualita OroLavazza Qualita Oro

Mieszanka ziaren Arabiki pochodzących z amerykańskich i afrykańskich plantacji. Taka kompozycja ziaren w połączeniu z odpowiednim procesem palenia nadaje jej bogaty i doskonały smak oraz intensywny aromat z lekko wyczuwalną nutą kwiatową. Warto zaznaczyć, że jest ulubionym przysmakiem mieszkańców Włoch. Kawa mielona.

 

Jacobs Kronung

Jacobs KrönungKawa Jacobs Krönung

Mieszanka starannie dobranych o średnim stopniu palenia ziaren Arabiki. Łączy w sobie królewski i intensywny aromat z głębokim i orzeźwiającym smakiem. Kawa mielona.

 

Movenpick

MovenpickMövenpick

Wykwintna mieszanka starannie dobranych ziaren pochodzących wyłącznie z wysokogórskich plantacji o niesamowitych walorach smakowych. Kawa mielona.

 

Jak do nas dojechać?

Nie wiesz jak do nas trafić? Zobacz mapę dojazdu.

Przejdź do mapy

 

Zakupy on-line

Już dziś możesz dokonać zakupów w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy Wszystkich bardzo gorąco !!!

Przejdź do sklepu